"Бариба" - Интернет магазин, заказ и доставка новых и б/у запчастей для автомобилей, автобусов, грузовиков,  мотоциклов и спецтехники.

Мы находимся в Киеве!

  : bariba.com.ua@gmail.com  

 

Bariba.com.ua Ремонт-сервис Ремонт и сервис Діагностика автомобіля за кольором вихлопних газів.
 

Последние комментарии

Наш RSS feed

RSS лента новостей

 

Діагностика автомобіля за кольором вихлопних газів.
01.05.2013

Сьогодні, прочитавши статтю, пропоную вийти до свого автомобіля, завести його і подивитися, що у вас виходить з вихлопної труби і яким кольором. Колір вихлопних газів може підказати про можливі несправності, і на ранній стадії усунути їх.


Пари води надають вихлопним газам білий колір, це допустимо при прогріванні, на гарячому двигуні, якщо на дворі не сира погода чи зима, білого вихлопу бути не повинно. Причина білого кольору вихлопних газів на прогрітому двигуні, це попадання охолоджуючої рідини в камеру згоряння. Перевіряється це викручуванням і діагностикою свічок, якщо на електродах присутній сіро-білий нагар, значить, є витік охолоджуючої рідини в камеру згоряння.

Чорний дим свідчить про неповному згорянні палива. Основні причини, це несправність системи живлення, яка подає «багате» паливо, або через пізній запалювання. На дизельних авто навпаки, раннє запалення причина чорного диму. Або, якщо встановлена ​​турбіна, вона не розвиває достатнього тиску і як наслідок в камеру згоряння надходить велика кількість палива.

Сизий або синій дим говорить про те, що разом з паливом в камеру згоряння надходить моторне масло, а це несправність цилиндропоршневой групи. Як наслідок погіршення динаміки, велика витрата масла і палива. На турбодізеле, сизий дим може говорити про несправність турбіни. Турбіна, разом з нагнітається повітрям, починає закидати масло. Зніміть повітряні трубки, що йдуть з турбіни, і огляньте, вони повинні бути сухими. Якщо є сліди масла, рекомендую, якнайшвидше замінити турбіну, інакше можливе попадання великої кількості масла в камеру згорання і розкручування двигуна до критичних обертів, а за цим слідує капітальний ремонт.


Tweet

Похожие новости:
Интересно также почитать:
Более ранние новости:

 

www.bariba.com.ua - "Бариба" - Интернет магазин новых и б/у запчастей для автомобилей, автобусов, грузовиков и спецтехники
c доставкой по территории Украины и России (РФ).

©2013 www.
bariba.com.ua    Все права защищены. По вопросам работы сайта обращайтесь по адресу bariba.com.ua@gmail.com.