"Бариба" - Интернет магазин, заказ и доставка новых и б/у запчастей для автомобилей, автобусов, грузовиков,  мотоциклов и спецтехники.

Мы находимся в Киеве!

  : bariba.com.ua@gmail.com  

 

Bariba.com.ua Ремонт-сервис Ремонт и сервис Весняна діагностика автомобіля.
 

Последние комментарии

Наш RSS feed

RSS лента новостей

 

Весняна діагностика автомобіля.
02.05.2013

Зима серйозно випробовує на міцність автомобілі, з цієї причини їх власники по весні нерідко стикаються з необхідністю провести незапланований ремонт свого транспорту.


Перш ніж бігти в магазин за расходниками і запасними частинами, необхідно провести діагностику автомобіля. Дуже ймовірно, що при відлиги масло в двигуні різко потемніє, особливо якщо машина їздила при дуже низьких температурах. Присадки розпалися, потрібна заміна. Взимку страждають і «гумки» автомобіля. Перевіряти потрібно все: сальники двигуна і коробки передач на предмет наявності течі, шланги і патрубки - потрібно виключити тріщини, щітки двірників. Потрібно перевірити рівні всіх технічних рідин, звернути увагу на радіатор - виключити патьоки антифризу. Кузов потрібно ретельно промити, обробити поліролью, обов'язково необхідно оглянути днище автомобіля, це особливо актуально в населених пунктах, де комунальники борються з ожеледицею за допомогою реагентів. Вогнища появи корозії потрібно негайно «залікувати» ремонтними складами.

Особливу увагу слід приділити ходової частини автомобіля. Амортизатори з початком відлиги можуть потекти, а пильовики - порватися. Потрібно оглянути сайлент-блоки важелів підвіски на наявність тріщин і відшарування гуми, проконтролювати стан кульових опор, кермових тяг. Докладніше про ремонт підвіски мова піде в наступних статтях.


Tweet

Похожие новости:
Интересно также почитать:
Более ранние новости:

 

Комментарии  

 
0 #2 Николаев Игорь 22.06.2013 06:28
Диагностика - полезная вещь. Особенно весной, мало ли что там в автомобиле нарушилось за зиму.
Цитировать
 
 
0 #1 Евгений 27.05.2013 21:59
Обязательно весной делаю диагностику! В этом году так расстроился! Оказалась защиту оторвал...
Цитировать
 

www.bariba.com.ua - "Бариба" - Интернет магазин новых и б/у запчастей для автомобилей, автобусов, грузовиков и спецтехники
c доставкой по территории Украины и России (РФ).

©2013 www.
bariba.com.ua    Все права защищены. По вопросам работы сайта обращайтесь по адресу bariba.com.ua@gmail.com.